Restoran ve Kafe Hava Kalitesi

24 Şubat 2020
Yorum Yapılmamış

Tüketici trendlerini yakından takip eden Sercair, kış aylarında iç mekânların havalandırılması konusunda çeşitli zorluklarla karşı karşıya kalan yeme-içme sektöründe, hem müşterilerin konforunu bozan hem de enerji kayıpları nedeniyle büyük maliyet unsuru yaratan havalandırma problemlerine çözüm sağlamak amacıyla; restoran ve kafeler için Sercair Core- Pure serisini piyasaya sundu.

Restoran ve kafelerde iç mekan hava kalitesini bozan yemek, sigara, nargile ve temizlik kimyasalları kokuları Sercair’in, 7/24 temiz hava sağlayan serisiyle eşsiz bir yeme-içme deneyimi sunuyor. Sercair Pure Serisi, sağladığı teknolojilerle müşterilerin kötü kokudan kaynaklanan stres, gözlerde yanma, uyuklama, işitmede azalma, kısa nefes alma problemleri ve baş dönmesi gibi sorunlarını da ortadan kaldırıyor. Müşterilerin kötü koku solumalarını engelleyen ve konforlu bir yeme-içme mekanı vaat eden işletmeciler için Sercair Core- Pure maliyet faktörü açısından da büyük avantaj yaratıyor.

Sercair Core-Pure serisinin, önemli bir ihtiyaca cevap verdiklerini belirten işletme sahipleri, bu teknolojiyle mekanlarının açılabilir tavan sistemlerine özellikle kışın, daha az ihtiyaç duyduklarını belirtiyor. Aynı zamanda bu teknolojisiyle mekanlar için önemli bir enerji tasarrufu sağladıklarını bildiren işletmeciler, müşterilerin daha konforlu ve sıcak bir iç alanda zaman geçirdiklerini de bildiriyor.

Amerika, Avrupa, Türkiye pazarında bir ilke imza atan ve teknolojik özellikleriyle fark yaratan Sercair Core-Pure serisinin teknik özellikleri şöyle;

Kafe ve restoran gibi geniş hacme sahip kalabalık mekanlar için geliştirilmiştir. Sercair Core Pure, kapasiteye göre arttırılabilen yeni nesil turbo fanları ve filtreleme özelliği sayesinde iç mekanın havasını güvenle temizler. Pure serisinin tüm temel özelliklerinin yanı sıra, geniş açıklığa sahip pek çok pencere tipi ve giyotin sistemlerde kullanılmaya uygundur.

  • Pencere Açıklığı: tek cihazda 150-500 cm aralığındaki tüm pencere ve giyotin sistemleri
  • Saatteki Max Hava Debisi- Bir adet Core Pure Cihaz İçin: 3600 m3/h
Sercair Izgara

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Blog yazılarımızda yer verilen konular bilgilendirme amaçlıdır. Doktor tavsiyesi veya tedavi yerine geçmez. Sağlık sorunlarınızın çözümü için mutlaka doktorunuza danışmanız gerekmektedir. Tanıtımı yapılan ürün insan yaşamında iç mekânlarda temiz hava soluma konusunda bir katkı sağlama amacını taşımakta olup, bu sitede yer alan bilgiler ve uygulanmasından doğabilecek zararlardan sitemiz sorumlu değildir. Bloğumuzda yazılan yazılar, çeşitli kaynaklardan derlenen bilgileri içermektedir. Makale sahibi iseniz ve yazılarınızdan yararlanmamızdan rahatsızlık duyuyorsanız lütfen iletişime geçiniz.

Hatüpen Pencere Sistemleri A.Ş.

© 2020 Akıllı Hava Temizleyici

linkedin facebook pinterest youtube rss twitter instagram facebook-blank rss-blank linkedin-blank pinterest youtube twitter instagram