Sercair Healthy ile Corona Riskini Dışarıda Bırakın

14 Mart 2020
Yorum Yapılmamış

Özel olarak tasarlanmış UVC Lamp donanımlı Sercair Pure Healthy 39, Corona gibi zararlı tüm virüs, bakteri ve alerjenleri kısa sürede yok ederek tüm iç mekanları sağlıklı bir yaşam alanına dönüştürür.

Ölçümlenebilir temiz hava teknolojisiyle ev, hastane, okul, restoran, spor salonları, ofis ve tüm iç mekanlarda kullanım için dizayn edilen Sercair, tüm pencere tiplerine kolaylıkla uygulanabilir.

Sercair Izgara

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Blog yazılarımızda yer verilen konular bilgilendirme amaçlıdır. Doktor tavsiyesi veya tedavi yerine geçmez. Sağlık sorunlarınızın çözümü için mutlaka doktorunuza danışmanız gerekmektedir. Tanıtımı yapılan ürün insan yaşamında iç mekânlarda temiz hava soluma konusunda bir katkı sağlama amacını taşımakta olup, bu sitede yer alan bilgiler ve uygulanmasından doğabilecek zararlardan sitemiz sorumlu değildir. Bloğumuzda yazılan yazılar, çeşitli kaynaklardan derlenen bilgileri içermektedir. Makale sahibi iseniz ve yazılarınızdan yararlanmamızdan rahatsızlık duyuyorsanız lütfen iletişime geçiniz.

Hatüpen Pencere Sistemleri A.Ş.

© 2020 Akıllı Hava Temizleyici

linkedin facebook pinterest youtube rss twitter instagram facebook-blank rss-blank linkedin-blank pinterest youtube twitter instagram